تلفن تماس : 3238869 – ۰3۱ ، 09135545220 (پاسخگویی ۲۴ ساعته، ٧ روز هفته به جز روز های تعطیل)

 کاربر محترم در صورت داشتن هر گونه شکایت با شماره تماس های ما تماس حاصل فرمایید یا به آدرس ما مراجعه نمائید.

برای تماس با فروشگاه از راه های زیر اقدام نمایید :

تماس تلفنی با مجموعه : 03132238869

تماس از طریق شبکه های اجتماعی :

            

 

هفت روز هفته ، ۲۴ ساعت شبانه‌روز پاسخگوی شما هستیم

آدرس فروشگاه بر روی نقشه :

اطلاعات فروشگاه اینترنتی چهارباغ

آدرس فروشگاه :

اصفهان – بخش مرکزی ، شهر اصفهان، خیابان چهارباغ عباسی، ساختمان مجتمع تجاری چهارباغ، پلاک ۲۷، طبقه ۱

کد پستی:8144915195

آمده ایم تا خرید شما را تسهیل دهیم

با ما همراه باشید

همواره یکی از اولویت‌های ما، تولید و ارائه محتوای فنی مورد نیاز کاربران با بالاترین استانداردها، برای تسهیل در فرایند پیش از خرید آنهاست. برای ما بسیار مهم است که میلیون‏‌ها کاربر آن، کالای تخصصی مورد نیاز خود را به درستی و با دقت بالا و بیشترین سهولت انتخاب کنند. از هرگونه تلاشی برای بالاتر بردن کیفیت خرید مشتریان خود دریغ نمی‏‌کند و همواره تلاش می‏‌کند تا در طول فرآیند خرید یعنی پیش، حین و پس از خرید، بیشترین ارزش را برای کاربران و مشتریان خود خلق کند.
معرفی و نقد و بررسی جدیدترین کالاهای دیجیتال و فن‏‌آوری‏ های این حوزه را آغاز کرد. هدف از تولید این ویدئوها ایجاد امکانی برای کاربران جهت بررسی دقیق‌تر تمامی ابعاد و مشخصات محصول و شکل‌گیری تصویری دقیق‏‏‌تر از کالاها و تکنولوژی‏ های این حوزه بود. در حال حاضر این بخش یکی از محبوب‏‌ترین خدمات ما است، از این رو تولید محتوای تخصصی با کیفیت و استانداردهایی فراتر از گذشته یکی از راهبردهای اصلی ما محسوب می‏‌شود. رسانه تصویری چهارباغ در جهت تولید محتوای ویدئویی علمی و کاربردی با بکارگیری افراد متخصص این حوزه نهایت تلاش خود را می‏‏‌کند. این ویدئوها به صورت کاملا مستقل و در استودیوی اختصاصی ما تولید می‏‌شوند و این سرویس به رایگان ارائه می‏‌شود.

توجه :

در صورت شکایت از ما میتوانید به صورت تلفنی و یا حضوری به ما اطلاع دهید و ما در وهله ی اول موضوع را پیگیری مکنیم و بعد مراتب را به شما اطلاع میدهیم امیدواریم بتوانیم خدمات مناسبی به شما هم وطنان عزیز ارائه نماییم .

راه ارتباطی متنی با فروشگاه :